تصویر پست

پکیج هویت بصری

اقلام موجود در پکیج هویت بصری می تواند به تناسب نیاز و درخواست مشتری شامل موارد مختلفی باشد. به طور کلی اجزای موجود در این پکیج شامل سربرگ، پاکت نامه، ست لباس کارمندان، مهر، کارت شناسایی کارمندان، کارت ویزیت شرکت، ایمیل و شبکه های اجتماعی، بسته بندی محصول، لوگو و رنگ سازمانی و بسیاری از موارد دیگر است… که با توجه به درخواست مشتری و صلاح دید کارشناسان حوزه ی برندینگ قابل کم یا زیاد شدن هستند. در مقاله هاب قبل درباره ی هویت بصری صحبت کردیم اکنون قصد داریم به تعریف پکیج هویت بصری و کاربرد آن بپردازیم. همچنین جهت اطلاعات بیش تر در حوزه های دیگر طراحی می توانید به سایر مقالات مراکی از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای  یا طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

پکیج هویت بصری

پکیج هویت بصری

 طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری یک گام مهم و موثر در جهت برندسازی سازمان و ترسیم و نمایش چهره ای منحصر به فرد از آن در میدان رقابت است. طراحی درست و اصولی هویت بصری دقیقا به اندازه ی داشتن یک هویت منحصر به فرد سازمانی اهمیت دارد چراکه هویت بصری دروازه ی ارتباط مشتری با سازمان است.

پکیج هویت بصری

پکیج هویت بصری

 نمونه هویت بصری

هویت بصری از مجموعه‌ای از عناصر برند سازمان ایجاد می شود تا تصویر مناسبی از برند سازمان را به مخاطبان نمایش دهد. هویت بصری اولین چیزی است که مخاطبان در برخورد با برند شما با آن مواجه می شود و با توجه به اینکه همیشه اولین ها در ذهن ماندگار می شوند، هویت بصری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

هویت بصری واسط آشنایی مخاطب با برند سازمان است. در صورتی که طراحی درستی برای هویت بصری برند انجام گرفته شده باشد، مشتری جذب برند می شود و برای همیشه به آن وفادار می ماند.

تصویر ذیل نشان دهنده ی یک نمونه هویت بصری برای یک سازمان است.

پکیج هویت بصری

پکیج هویت بصری

 هویت بصری پیج اینستاگرام

پیج های اینستاگرامی بزرگترین بازار خرید و فروش آنلاین در دنیا به شمار می آیند. در میان شلوغی صفحه های گوناگون و رنگارنگ اینستاگرام، برخی از پیج ها بیش از رقبای خود به چشم مخاطب می آیند و طرفداران بیشتری دارند. این امر دلایل مختلفی دارد که از جمله ی آن ها می توان به توجه به هویت بصری پیج، کیفیت بالای محصول، تنوع محصولات، قیمت رقابتی و … اشاره نمود. اما سوال اصلی اینجاست که آنچه در نگاه اول مخاطب را به دیدن پست های بیشتری از یک صفحه اینستاگرامی ترغیب می کند چیست؟

جواب این سوال هویت بصری پیج اینستاگرام است. از جمله نمودهای طراحی هویت بصری برای پیج اینستاگرامی می توان به استفاده از تم های رنگی یکسان، قالب های مشابه پست ها، چینش خاص پست ها، تکرار لوگو یا طرح برند در پست ها و … اشاره نمود.

پکیج هویت بصری

پکیج هویت بصری

 آموزش طراحی هویت بصری

امروزه افراد بسیاری به اهمیت طراحی هویت بصری برای سازمان ها پی برده اند و به همین سبب به دنبال آموزش های حرفه ای در این زمینه هستند. بسیاری از این افراد به تحصیلات آکادمیک روی می آورند و برخی دیگر از آموزش های غیر آکادمیک برای یادگیری این مقوله استفاده می کنند.

مهم نیست که از کدام شیوه برای یادگیری این امر استفاده کرده اید، بلکه آنچه حائز اهمیت می باشد، به کارگیری درست قواعد مربوط به طراحی هویت بصری با چاشنی ابتکار عمل و خلاقیت در انجام پروژه های پیشنهادی آتی است.

برای اطلاع از شرایط برگزاری کلاس های آموزش طراحی هویت بصری با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

پکیج هویت بصری

پکیج هویت بصری

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
هویت بصری سازمانی