تصویر پست

تا به حال با خودتون فکر کردید که ایا هدیه های تبلیغاتی که شرکت های بزرگ میلیون ها دلار روی آن ها سرمایه گذاری می کنند، واقعا ارزش این بودجه بزرگ  که این شرکت ها صرف طراحی آن ها می کنند را دارند؟ امروز با این مقاله ما می خوایم به این سوال پاسخ بدیم.

بودجه های میلیون دلاری برای هدیه ها:

هدایای تبلیغاتی

همون طور که قبلا گفتیم، شرکت های بزرگی مانند اپل، آمازون و غیره سالانه میلیون ها دلار برای هدایای تبلغاتی خود به خصوص نزدیک تعطیلات های سال نو و عید پاک خرج میکنند. این هدایا معمولا در تعداد بالا و قیمت های پایین تهیه می شدند تا بازه بیشتری از افراد را در بر می گیرند. برای تاثیر گذاری بهتر این هدایا معمولا به شخصیت اصلی هر برند نزدیک تر هستند.  به همین دلیل خرج کردن همچین مبالغی زیادی نه تنها ضرر مالی بلکه سودهای نه چندان در طول زمان برای هر برند هستند.

 

استفاده از شخصیت برند در هدیه ها:

هدایای تبلغاتی

کاملا مشخص است که این هدایا باید در شخصیت یک برند جا بگیرند. یک برند فروش دستمال کاغذی نمی توانند هدایای تبلیغاتی مانند کیف و یا کفش با لوگوی خود را به افراد تقدیم کند و انتظار سود در طولانی مدت را داشته باشد. برای همین بهترین راه سوال کردن از مشتریان هست که چه نوع هدیه ای به نظر آن ها بهترین تاثیر را برای ان ها و مشتری های آنده می گذارد.

تون برای

ابزارهای مورد استفاده:

 

برای علاقه مندی بیشتر مشتریان و مخاطبان خود، بهتر است که وسایل مورد نظر برای هدیه های تبلغاتی، وسایلی باشند مورد استفاده بخش زیادی از مردم قرار می گیرند و محدود به قشر خاصی نیستند. برای مثال خودکار ها،لیوان ها،دفتر ها وغیره که می توان استفاده بسیاری از آن ها به صورت مدوام کرد.  پس اگر می خواهید این حرکت و استفاده از هدیه های تبلیغاتی برای شما سود دو چندانی داشته باشد، بهتر است کمی بیشتر خرج کنید و در طول زمان عالی ترین نتیجه را ببینید.

کلام آخر:

برای یک برند، جداسازی خود از رقبا و متمایز کردن خود در چشم مشتری اهمیت و ارزش مقامی بالایی دارد. برای همین شغل هایی مانند طراحان گرافیک و طراحان سایت به شدت دارای درخواست بالا توسط برند ها هستند.

اگر به فکر ساخت یک برند به یادماندی و مداوم هستید پیشنهاد ما این است که وقت زیادی برای طراحی جلوه های بصری آن و همچنین شخصیت برن خود بگذارید. تغییر ذهن مشتریان پس از برخود اول با برند شما ممکن است سخت و در برخی مواقع غیر ممکن باشد.  برای همین تیم طراحی و دیجیتال مارکتینگ ما اینجاست تا شما بتوانید اولین قدم های مهم و حیاطی را در ساختن برند خود به صورت اصولی و بدون مشکل بردارید.

تیم طراحی ما با سابقه جندین ساله در بازار طراحی، می تواند بهترین انتخاب باذبکم ترین هزینه برای شروع این راه سخت و دشوار ولی دل انگیز ساخت یک برند باشد.

برای دیدن نمونه کار های بیشتر ما به ادرس اینستاگراممون در @merakidexign.ir سر بزنید.

 

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
اهمیت توجه به طراحی سربرگ های اداری