تصویر پست

هدیه تبلیغاتی ، سلام دوستان عزیزم امروز میخواهیم در مورد هدیه تبلیغاتی مطالبی به اشترک بگذاریم با مراکی همراه باشید. همچنین جهت اطلاعات بیش تر در حوزه های دیگر طراحی می توانید به سایر مقالات مراکی از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای یا طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

هدیه تبلیغاتی

یک تبلیغ خوب باید دارای محتوای خوبی باشد تا بتواند به طور کامل محصول و وپژگی ها و مزیت های آن را به مشتری بشناسند. با توجه به تنوع کالاهای تبلیغاتی هر تبلغ میتواند به فروش بیشتر یک محصول کمک کند یک نواختی در این موضوع باعث میشود تا مشتریان و مصرف کنندگان کمتر از یک محصول استفاده کنند. اما هر چقدر که در زمینه ی تبلیغات   متنوع و با جذابیت بیشتری طراحی کنیم قطعا تاثیر بهتر روی فروش محصولات دارد. شناخت مصرف کنندگان و مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چقدر که بهتر بتوانیم مصرف کنندگان را بشناسیم در این زمینه بهتر عمل خواهیم کرد..

هدیه ی تبلیغاتی

هدیه ی تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی چیست

هر  محصولاتی که برای معرفی کسب وکار خود ارائه دهید یک هدیه تبلیغاتی است .هر چیز کوچکی که مردم به طور منظم از ان استفاده خواهند کرد به عنوان کالای تبلغاتی مورد استفاده قرار میگیرد. در این زمینه اگر درست انتخاب شود سرمایه شما برخواهد گشت. انتخاب مناسبی برای یک هدیه  میتواند برای شما مشتریان زیادی را جذب کند. انواع شرکتها ، سازمان ها از این هدایا برای معرفی محصول خود استفاده میکنند.  محصولاتی  که  دارای کد استاندارد آدرس وب سایت و شماره تماس هستند و مردم میتوانند در زندگی روزمره خود استفاده کنند.

مزایای هدیه تبلیغاتی

این لوازم و هدیه ها مزایای زیادی دارد که در اینجا به چند مورد اشاره میکنیم:

-مطرح شدن بیشتر برند : یکی از اهداف اغلب کسب و کار های کوچک و بزرگ مطرح شدن نام تجاری یا برند آن هاست .هدایای تبلیغاتی ابزار بسیار ساده ای هستند که میتوانند موجب مطرح شدن برند یک کسب و کار کوچک شوند . به کمک درج کردن نام تجاری بر روی کالاهایی که مشتریان در زندگی روزانه خود از انها استفاده کنند شما میتوانید جایگاه برند خود را در ذهن آنها ارتقا دهید.

– کاربری بیشتر با صرف هزینه کمتری : با بودجه اندک به سختی میتوان روش بازار یابی را انتخاب کرد که بهترین و بیشترین توجه به سمت کسب وکار کوچک شما جلب کند و انتخاب اینکه کدام موارد بیشترین سود را برای شما به ارمغان می اورد اغلب دشوار است. هدیه های تبلیغاتی که ارزان قیمت و از دوام بیشتری برخوردار است امکان درج تبلیغ بزرگتری روی انها وجود دارد برای سرمایه گذاری مناسب هستند.

-ملموس بودن : هنگامی که زمان بازار یابی برای محصولات یا خدماتتان میرسد چیز دیگری که باید به خاطر داشته باشید نمایش و ارائه مکرر آنها به مشتریان است . چگونه میتوان کالا و خدمات خود را بدون صرف هزینه زیاد به طور پیوسته و مکرر در معرض دید مشتریان قرار داد؟. باید به این فکر کنید خریداران تمایل به داشتن چه چیزهایی در کنار خودشان هستند.

هدیه شرکتی

هدیه شرکتی

ویژگی هدیه تبلیغاتی

یکی از ویژگی هدیه تبلیغاتی خاص برای فرایند گزینش آن  که کاملا علمی و چالش برانگیز خواهد بود و نیاز به تحلیل و بررسی های متخصصین و مشاوران مربوطه در صنعت را دارد. اگر شما برای مدیران پزشکان و افراد خاص حساس ویژه به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان ولی ویژه ای هستید که در دسترس عموم افراد جامعه نباشد استفاده ازلوازمی که حس  شادابی و سلامتی را القا کند و در میان این احساسات خوب شما را بخاطر میاورد. وسیله ای که طول عمر کوتاهی دارد مانند سالنامه ها ی تبلیغاتی یا سایر وسایل ها مناسب این کار نیست  بلکه باید کاربرد مفید  داشته باشد و به راحتی ذهن آگاه و ناخود آگاه آنها رادرگیر کرده باشد .

انواع هدیه تبلیغاتی

محصولات تبلیغاتی روشی برای یاداوری نام برند و کسب و کارها هستند این روش تبلیغاتی هرگونه تبلیغ رسانه ای اجتماعی و یا شبکه ای اجتماعی را تکمیل میکند. در حقیقت محصولات تبلیغاتی به موثر ترین شکل تبلیغات عمل میکند هدایای تبلیغاتی نسبت به هدف استفاده و یا متریال و یا موضوع کاری میتوان دسته بندی نمود و همین موضوع باعث شده تا دارای دسته بندی های گسترده و انواع بسیاری باشند.

هدیه شرکتی

هدیه شرکتی

بهترین هدیه تبلیغاتی

یک هدیه ی متفاوت که به جز تبلیغات توجه خاص شما را به مخاطب نشان میدهد و حاصل هویت و شخصیت برند و شرکت شما نیز هست هم برای تجدید ارتباطات کاری معجزه میکند و هم برای شروع ارتباطات تازه بهترین هدیه تبلیغاتی ان است که درست طراحی شود در ارتباط میان شرکتها و مجموعه های تجاری بسیار اثر گذار خواهد بود. این لوازم برای سازمانها بهترین امر و مهم به خوبی و به شکلی خلاقانه باید طراحی شود که در ذهن مخاطب برند شما بماند.

جدیدترین هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مدیریتی جزو جدیدترین ها در این بخش  است که میتوان در ان موارد ذکر شده را دید.

– ست مدیریتی : ازانواع متنوع برخوردار است که متناسب باارزش مالی آن بعنوان هدیه تبلیغاتی ارائه میشود رایج ترین روش برای برقراری ارتباط با مدیران شرکت رقیب دادن هدیه به آنان میباشد  از انواع هدایای تبلغاتی که در این ست قرار میگرد.

-ست اداری رومیزی : ست اداری رومیزی از متشکل از چوب و چرم در طرح های و رنگ های مختلف متناسب با میز و دکور کسب و کار شما میباشد . ست های رو میزی کارمندی را میتوان از بین پک های اماده متشکل از چوب و فلز انتخاب کرد.

-خودکار ،خود نویس ،روان نویس :بعنوان یک ابزار کاربردی و قابل حمل در تمامی جلسات و امور روزمره در دستان مخاطبان شما خواهد بود به همین دلیل یکی از اصطلاح گرم ترین و پراستفاده ترین ابزار تبلیغاتی برای برند و نام تجاری شما به شمار می آید.

-سررسید و سالنامه :با پایان یافتن سال جاری و شروع یک سال جدید دیگر بازار تبلیغات و تبریک و تهنیت داغ تر از گذشته خواهد شد کسب و کارهای پیشروی و خلاق این فرصت را غنیمت شمردن و از ان به عنوان بهترین زمان شناساندن برند خود استفاده کنید.

برای اطلاع بیشتر به سایت مراکی مراجعه کنید.

هدیه شرکتی

هدیه شرکتی

قیمت هدیه تبلیغاتی

این موضوع  هزینه و قیمتهای متفاوتی دارد بهتر است برای دیدن انواع هدیه تبلیغات و اطلاع از قیمت انها به سایت مراکی دیزاین مراجعه فرمایید.

هدیه تبلیغاتی ارزان

یکی از موارد پر مصرف وسایل تبلیغاتی ارزان استفاده از انها در نمایشگاه ها و همایش ها است با توجه به حجم حضور مخاطب در نمایشگاه ارائه هدیه تبلیغاتی ارزان بازگشت سرمایه مناسبی را برای شما به همراه خواهد داشت هدایای تبلیغاتی ارزان برای همه مانند مشتریان ،کارفرمایان خاص شما مناسب هستند اما مقرون به صرفه ترین اقلام تبلیغاتی برای یک کمپین تبلیغاتی هستند ارزان بودن هدیه تبلیغاتی به معنی بی کیفیتی بودن ان نیست و هدایای باکیفیتی بسیار داریم که قیمت مناسب برای هدیه دادن داریم.

 

هدیه شرکتی

هدیه شرکتی

هدیه تبلیغاتی خلاقانه

با توجه به اینکه در صد بسیار بالایی از هدایای تبلیغاتی برای قدر دانی از مشتریان و یا همکاران بکار رفته و بسیاری از آنها از این هدایای خود استفاده میکنند. ارائه این لوازم خلاقانه که مخاطب را به هیجان می آورد باعث خشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در او میگردد . انگیزه در هدیه دادن متفاوت است به خصوص ازاین نظر که آیا هیچ پیش شرطی در هدیه دادن نهفته است یا خیر برای بعضی از شرکتها هدیه دادن بخشی از استراتژی بازاریابی است.

هدیه تبلیغاتی لوکس

هدیه تبلیغاتی لوکس نیز مانند سایر هدایا نشان دهنده نام و برند تجاری شماست معمولا برای تهیه هدایای خاص هزینه نسبتا بالایی پرداخت میشود. بنابراین بهتر است که آن ها را صرفا به افراد خاص و مهم هدیه دهید. از این نوع هدایا صرفا برای نشان دادن حسن نیت خود به مشتریان مهم شرکت استفاده میکنند هدیه تبلیغاتی لوکس مانند سایر هدایا حاوی پیام مهم بوده و معرف کسب و کار شما می باشد.

هدیه ی تبلیغاتی

هدیه ی تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی خاص

هدیه تبلیغاتی خاص ویژه مدیران ومشتریان خاص نیز آن دسته از محصولات هستند که به زودی فراموش نخواهند شد. ما در خصوص هدیه های خاص اطمینان کامل حاصل میکنم که هدیه منحصر به فرد شما چیزی است که به ان افتخار میکنند .یک محصول  خاص علاوه بر جنبه ی معرفی ، خاص و نفیس بوده و دارای ارزش مادی ومعنوی بالایی هستند و به خوبی تاثیر و داستان برند شما را در ذهن مشتری ماندگار میکنند.

هدیه تبلیغاتی تهران

هدیه دادن بخشی از از سیاستهای بازاریابی در کسب وکار جهت جذب مخاطبان بیشتر است . هدیه تبلیغاتی تهران ابزار بازار یابی قدرتمند در دست کسب و کارهاست تا به وسیله آن خود را معرفی میکنند در شرکت مراکی دیزاین  بهترین هدیه ها برای افراد خاص پسند وجود دارد برای اطلاع بیشتر و دیدن انواع آن به سایت شرکت مراجعه فرمایید.

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی

فروش هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی فرهنگی ارائه شده برای برای مشتریان بسته به نوع همکاری شما با مشتریانی که دارای مدت زمان همکاری بیشتری با شرکت فروش هدیه تبلیغاتی خاصی تری با طبقه بندی ارائه میشود اما برای مشتریان جدید شرکت ارائه فروش هدیه تبلیغات معمولی تر میتواند مشتری را برای ادامه فعالیت با شرکت بیشتر میکند

تولید هدیه تبلیغاتی

لوازم التحریر تبلیغات با کیفیت تولید کشور عزیزمان میتواند جایگزین بسیار مناسب کالاهای وارداتی این دسته از هدایا به اقسام زیر دسته بندی میشود :دفاتر  ،خودکار  ،سررسیدهای  و….از انواع تولید هدیه تبلیغاتی معرفی  به شمار میاید.

هدایایی تبلیغاتی سنتی

هدایایی تبلیغاتی سنتی

هدایای تبلیغاتی خارجی

هدایای که از سوی اجتماع  قابل قبول هستند که بیشتر مورد نیاز جامعه است استفاده بیشتر از این نوع هدایا باعث بیشتر جلب نظر کردن برندهای تبلیغی این شرکتها و کارخانه ها کمک زیادی میکند هدایای مدرن خارجی در جامعه از استقبال زیادی برخوردار است این نوع تبلیغات مفید باعث شناخته شدن برند کارخانه ها در میان جامعه است

هدیه شرکتی

انواع مختلف تبلیغات وجود دارد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند و هزینه های مربوط به انها نیز باهم متفاوت است . البته میتوان گفت که کیفیت محصولاتی که برای این کار انتخاب میشود نیز بسیار مهم است و اینکه محصولی   مناسب تر است که با توجه به علاقه  مردم انتخاب شود و متناسب بودن ان ، از موارد مهم در انتخاب محصول  برای هدیه دادن شرکتی مناسب است .

هدایایی تبلیغاتی سنتی

هدایایی تبلیغاتی سنتی

پک تبلیغاتی

این گیفت ها در رونق کسب وکار شما بسیار موثر است و میتواند سبب معرفی بیشتر برند شما شود بااین روش معرفی شما میتوانید کار خود را رونق ببخشید پک های معرفی یکی از راه های خلاقانه و جذاب برای تبلیغات کسب وکار است . همه ی انسان ها با گرفتن گیفت حس خوبی را تجربه میکنند . این حس خوب برای رونق کسب وکار میتواند بسیار موفق و مفید باشد بسته بندی معرفی کسب و کار شامل چند گیفت متفاوت در یک بسته بندی است که معمولا نام برند شرکت یا کسب و کار شما را بر روی انها وجود دارد

هدایایی تبلیغاتی سنتی

شرکتها مجموعه ها و حتی افراد مطرح در جامعه در مناسبت های خاص اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی برای شریکان تجاری خود میکنند. که از این اهداف میتوان به محکم تر کردن روابط تجاری ایجاد ارتباط دوباره و شناساندن برند تجاری خود اشاره کنید هر مجموعه ای برای انتخاب نوع هدیه تبلیغاتی خود دلایل مشخصی دارند و یکی از جذاب ترین انواع هدایای تبلیغاتی انتخاب از میان محصولات سنتی و محلی است. انتخاب سنتی و محلی به عنوان هدیه  میتوان باعث شود شریک تجاری شما از آن  استفاده کند و این امر باعث میشود اهداف شما که قطعا بیشتر دیده شدن است به انجام برسد.

هدایایی تبلیغاتی سنتی

هدایایی تبلیغاتی سنتی

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
 طراحی لوگو اسم