تصویر پست

 طراحی کارت ویزیت شخصی ، سلام دوستان عزیز امروز میخواهیم در مورد طراحی کارت ویزیت و انواع ان اطلاعاتی به اشتراک بگذاریم  با ما در این مقاله به همراه باشید .همچنین جهت اطلاعات بیش تر در حوزه های دیگر طراحی می توانید به سایر مقالات مراکی از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای یا طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

 طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شخصی

 

طراحی کارت ویزیت شخصی

کارت ویزیت  کارتی است ، که اطلاعات یک کسب و کار در مورد یک شرکت یا یک فرد می دهد . لازم به ذکر است که این کارتها لزوما  برای کسب و کارها نبود و برای معرفی شخصی ، شغلی  یک یا چند شخص نیز میتوان استفاده کرد. پس نیازی نیست که حتما فروشنده یا صاحب شرکت باشید . اگر بطور شخصی خدمات ، یا آموزش ارائه میدهید . به فکر طراحی کارت ویزیت خود باشید .

میتوان گفت که این جذابیت و زیبایی این نوع  کارت ها هست که روی افراد  تاثیر میگذارند و این  کار ناخود آگاهانه باعث میشود  تا فرد بر روی برند صاحب آن کارت دید مثبتی  داشته باشد . ضمن طراحی کارت ویزیت برای یک شرکت  یا یک کار شخصی از ارکان اصلی برای رسمیت بخشیدن به کارتان است .

طراحی کارت ویزیت آنلاین

چاپ کارت ویزیت انلاین یکی از روشهای مقرون به صرفه میباشد . که در وقت و زمان شما صرفه جویی میشود . چاپ کارت ویزیت یک روش تبلیغاتی ارزان و ساده و نشان دهنده اهمیت کسب و کار شما  میباشد . که به راحتی میتواند در اختیار دیگران قرار بدهید . در طراحی کارت ویزیت کیفیت ذخیره سازیِ ان بسیار مهم است . طراحی که برای کارت ویزیت انتخاب میشود در ظاهر آن بسیار تاثیر گذار است مانند کیفیت چاپ و تصویر میتواند در جذب مخاطب مهم باشد . طراحی کارت ویزیت آنلاین  یکی از روش های به صرفه است که دارای یک سری ویژگیهای از قبیل : صرفه جویی در زمان ، امکان پرداخت آنلاین ، صرفه جویی در هزینه چاپ ،امکان تحویل چند ساعته  برای سفارش دهنده ،قابلیت بررسی قیمت چند چاپخانه ،محاسبه هزینه به صورت آنلاین  میباشد .

 طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شخصی

نمونه طراحی کارت ویزیت شخصی

در نمونه های طراحی کارت ویزیت شخصی با تصاویری خاص  با اطلاعات شغل مورد نظر بر روی یک کارت با به کار گیری خلاقیت و هنر طرح است . در برخی مواقع نیز افراد با یک ایده طرح قبلی به سراغ طراحان کارت ویزیت رفته و سفارش خود را برای طراحی این نوع کارتها انجام میدهند .

بکار گیری افراد متخصص و طراحان خلاق برای طراحی کارت ویزیت شخصی مناسب با شغل و حرفه انهاست . میتوان به نمونه طراحی کارت ویزیت بازرگانی ، کارت ویزیت املاک ، کارت ویزیت حسابدار شخصی ،و… را در سایت شرکت مراکی دیزاین ، برای اطلاعات  و دیدن نمونه های  بیشتر به سایت شرکت مراکی دیزاین مراجعه کنید .

نمونه کارت ویزیت حرفه ای

کارت ویزیت  اولین و در دسترس ترین امکان برای تبلیغ در خصوص حرفه ای که به آن مشغول هستید میباشد . برای داشتن یک تصویر منحصر به فرد از کاری  که انجام میدهید ، انتخاب نمونه کارت ویزیت حرفه ای  یک راهکار مناسب است . نمونه کارتهای ویزیت حرفه ای برای افراد که نیاز به تبلیغات گسترده برای کسب وکار خود دارند و معتقدند که داشتن یک کارت ویزیت مخصوص یک دید مثبت را در افراد به دنبال دارد . برای دیدن نمونه های از کارت ویزیت بهتر است به سایت شرکت مراکی دیزاین مراجعه کنید.

 طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شخصی

 

نمونه کارت ویزیت ساده

کارت ویزیت دارای اطلاعاتی کاربردی شامل نام شرکت ، شماره تلفن ،آدرس وب سایت ، و دیگر اطلاعات میباشد .

مشتری میتواند به سرعت از جزئیات استفاده کند تا با شرکت یا ارائه دهند خدمات تماس بگیرد . یک طراح گرافیک  باید با هدف داشتن طراحی ساده به ارائه جزئیات بپردازد. طراح باید اطلاعات را با نکته  سنجی تمام در کارت ویزیت قرار دهد ، و شلوغی و به هم ریختگی را به حداقل برساند . نباید مهمترین اطلاعات موجود در شلوغی کلمات و اعداد گم شود بلکه طراحی یک کارت ویزیت ساده اما جذاب در کار خود بهترین انتخاب است .

کارت ویزیت با عکس شخصی

طراحی کارت ویزیت شما هر چقدر که شیک و دیزاین شده باشد ، اما اطلاعات مفید و مناسب به مشتری هایتان ارائه ندهد کمکی به پیشرفت کسب و کارتان نخواهد داشت برای همین در کنار طراحی حرفه ای کارت ویزیت به حجم مناسب و خلاصه شده ازاطلاعات در داخل کارت ویزیت دقت داشته باشید . هرچقدر کارت ویزیت شما ساده تر و خالی تر باشد بیشتر به چشم میاید .اطلاعات وارد شده در طراحی ویزیت باید شامل نام برند و یا شرکت ،لوگوی  طراحی شده شما ، خلاصه ای از خدمات شما ، ادرس شرکت یا محل کارتان ، شماره تماس و…اینها اطلاعات ضروری در یک کارت ویزیت هست برای طراحی کارت ویزیت با عکس شخصی که یکی از جذابترین و خلاقه ترین نوع کارت ویزیت هست . برای اطلاع دقیق با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شخصی

 

ساخت کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتال معروف شخصیت کاری شماست در واقع با داشتن کارت ویزیت دیجیتال ، کارت ویزیت شما دیگر گم نخواهد شد .

با این گونه کارتها علاوه بر ثبت برند خودتان میتوانید نامحدود کارت ویزیت ارائه دهید بدون اینکه مشتری را ببینید اسم مغازه  شما و آدرس محل کارتان برای مشتری پیامک میشود.

در کارت ویزیت دیجتالی  ذخیره اتوماتیک شماره مشتری ،تمامی مشخصات و آدرس خود را بدون محدودیت داخل کارت ویزیت دیجیتال بنویسید و برای مشتری ارسال کنید ، با داشتن  شماره مشتری  همیشه تخفیفات محصولات جدید را به اطلاع آنها برسانید .برای ساخت کارت ویزیت دیجیتال به شرکت مراکی دیزاین مراجعه کنید و با کارشناسان در ارتباط باشید .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی و بازار یابی موثر ، در کسب و کار های مختلف ، دارای ویژگیهای و نکاتی است که پیش از چاپ باید مورد توجه قرار گیرد .در بسیاری از موارد ممکن است نیاز به داشتن یک کارت ویزیت خاص باشد . این کارتهای خاص به عنوان بخشی از شروع یک کار نقش مهمی را در ایجاد اعتماد و تصور مطلوب در میان مردم دارند . این کارتها چشم نواز و جذاب که تمام اطلاعات تماس شما را در خرد جایی داده است ،میتواند مخاطبان شما را جذب خود کند . به نگهداری اطلاعات مورد نیاز شما پس از جلسات کاری کمک میکند .

 طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شخصی

 

 

هزینه طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت  بستگی به نوع طراحی کارتهای ، سایز بندی ، تعداد و… بستگی دارد . بهتر است برای اطلاع دقیق این هزینه طراحی کارتها ویزیت به سایت شرکت مراکی دیزاین  مراجعه کنید وبا کارشناسان در ارتباط باشید.

نمونه کارت ویزیت مهندسی

علی رغم زندگی در دنیای دیجیتال ، چاپ کارت ویزیت مهندسی  میتواند برای پیشرفت کسب و کار حیاتی باشد . یک کارت کاملا منظم و جذاب از نظر زیبایی میتواند تاثیر بهتری نسبت به هر آدرسی یا حساب شبکه های اجتماعی داشته باشد .کارت ویزیت چاپی به مهندسان این فرصت را میدهد تا در هر مکانی به معرفی نوع خدمات خود به افراد باشند. با مشاهده نمونه های مختلف کارت ویزیت مهندسی یک طرح منحصر بفرد را برای خود انتخاب کنید . برای دیدن نمونه های بیشتر به سایت شرکت مراجعه کنید .

نمونه کارت ویزیت پزشکی

پزشکان نیز همانند سایر کسب و کار ها برای معرفی و بازاریابی باید هنگام ملاقات با افرادی که علا قمند  به خدمات انها هستند ملزم به ارائه کارت ویزیت پزشکی خود باشد .رنگ مناسب استفاده شده در چاپ کارت ویزیت پزشکی نیز بسیار مهم است . طراحی کارت ویزیت باید به نوعی باشد که ساختاری منسجم و هماهنگ طراحی گردد .کارت ویزیت پزشکی میتواند به صورت واضح و مشخص اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار  دهند. این کارت ویزیت کمک میکند تا یک مرجع فیزیکی در اختیارشان باشند که امکان دسترسی به شما را آسانتر میکند .

 

کارت ویزیت پزشکی

کارت ویزیت پزشکی

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
قیمت طراحی و چاپ ست اداری