تصویر پست

طراحی کارت ویزیت حرفه ای ، سلام دوستان عزیزم امروز میخواهیم در مورد طراحی کارت ویزیت و انواع  آن مقاله هایی ارائه دهیم.  بی شک هر برند شخصی نیازمند طراحی کارت ویزیت شخصی  یا طراحی کارت ویزیت ارزان و هر کسب و کاری نیازمند یک کارت ویزیت شرکتی می باشد.با ما تا اخر این مقاله همراه باشید .

بهترین طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیتی که به مخاطبان خود ارائه میدهید. برای جلب نظر آنان و پیشرفت  در کسب و کارتان تاثیر زیادی دارد.امروزه تنوع زیادی با ویژگیهای مختلف کارتهای ویزیت ، باعث به وجود آمدن نمونه های مختلف با طراحی های متفاوت کارت ویزیت در بازار ارائه شده است .اگر شما عزیزان تمایل دارید تا بهترین طراحی کارت ویزیت و چاپ آن را به یک مجموعه حرفه ای بسپارید و با خیال راحت محصول نهایی را تحویل بگیرید ما به شما شرکت مراکی دیزاین را توصیه میکنیم . که دارای کادر حرفه ای در مورد  بهترین طراحی کارت ویزیت هستند .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی آنلاین کارت ویزیت رایگان

طراحی انلاین کارت ویزیت به سادگی و با امکان انتخاب طرح متنوع و مرتبط با کسب و کار به صورت رایگان و امکان مشاهده انواع نمونه کارت ویزیت مهندسی پزشکی وکالت و….میباشد .برای چاپ کارت ویزیت تیراژ بالا یا تیراژ پایین استفاده از نرم افزار کورل یا فتوشاپ و یا استفاده از طراحی آنلاین کارت ویزیت میباشد .  اگر تیتراژ شما کم بود و به چاپ کارت ویزیت فوری نیاز داشتید میتوانید روش  طراحی چاپ کارت ویزیت رایگان را انتخاب و استفاده کنید .برای دیدن نمونه های بیشتر با سایت شرکت مراکی دیزان مراجعه کنید .

طراحی کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت ابزار بازار یابی مستقیم برای صاحبان مشاغل هستند . برای پیشرفت و معرفی برندتان لازم است ، اقدام  به چاپ کارت ویزیت خاص نمایید .کارت ویزیت خاص و متفاوت میتواند نظر مخاطب را جلب کند ، و باعث ماندگار شدن برندتان در ذهن مخاطب شود . به منظور جلب توجه در طرح کارت ویزیت از یک الگوی منحصر بفرد استفاده شود تا برای حفظ تعادل آن یک طرح خاص در طرف دیگر کارت ویزیت ایجاد شود .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی کارت ویزیت شخصی

طراحی کارت ویزیت شما هر چقدر هم شیک و دیزاین شده باشد ، اما اطلاعات مفید و مناسب را به مشتری هایتان ندهد  کمکی به کسی و کارتان نخواهد داشت . برای همین در کنار طراحی حرفه ای کارت ویزیت به حجم مناسب و خلاصه شده از اطلاعات در داخل کارت ویزیت دقت داشته باشید . در وارد کردن اطلاعات به داخل کارت ویزیت این را به یاد داشته باشید که شما مهمترین آنها را انتخاب کنید ، مثلا اطلاعاتی وارده شده در طراحی کارت ویزیت باید شامل:نام برند شرکتتان ،لوگوی شرکت ، آدرس شرکت ،شماره شرکت و… جز اطلاعات ضروری در یک کارت ویزیت هست.

قیمت طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت به شما کمک میکند تا توجه به سمت شرکت  و یا کسب و کار شما جلب شود . و کسب وکار شما را بصورت حرفه ای ارائه دهد .در اصل  کارت ویزیت جز ابزارهای هستند که هویت برندتان  را حمل میکند . برای استعلام از قیمت طراحی کارت ویزیت میتوانید به سایت شرکت مراکی دیزاین مراجعه کنید .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی کارت ویزیت ارزان

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و کسب و کار بسیار کار امد و تاثیر گذار است . کارت ویزیت ها با توجه به ابعاد و فضای کوچک خود ، معرفی شما و هویت سازمانی شما هستند و میتونید بنا به موقعیت دارای چاپ های و قیمت های متفاوتی از قبیل انواع کارت ویزیت فانتزی ، چاپ کارت ویزیت مربعی و… میباشد . انتخاب جنس کارت ، جنس و نوع فونت آن هم بر قیمت کارت ویزیت ارزان شما تاثیر گذار باشد .

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت باعث پیشرفت کار شما میشود . داشتن یک کارت ویزیت همیشه یک دغدغه برای صاحب شرکت ، کسب و کار بوده است . طراحی کارت ویزیت راحت ترین ابزار بازار یابی و تبلیغات از جهت سهولت جابه جایی و جمع و جور بودن به حساب میاید .در کارت ویزیت میتوانید اطلاعات کار خود را به آسانی در روی آن طراحی کنید . برای زیباتر دیده شدن کارت ویزیت خود در طراحی آن از یک فونت استاندارد استفاده کنید و استفاده از چند فونت در طراحی کارت ویزیت به شدت اجتناب کنید .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی کارت ویزیت خلاقانه

در طراحی کارت ویزیت خلاقانه باید کارت ویزیت با سبکهای جدید گرافیکی استفاده شود که زیبایی  خاص خود را دارد . کارت ویزیت نباید کسل کننده باشد بلکه باید جدید ،خلاقانه ، و زیبا برای جلب توجه مردم طراحی شده باشد .پس اگر میخواهید کارت ویزیت شما مانند دیگر کارتها ویزیت بازار نباشد ،و بر اساس اصول و زیبایی علم گرافیک باشد،یک سبک طراحی  خلاقانه را انتخاب کنید و به طراح کارت ویزیت خود بگویید که همین سبک را برای شما اعمال کند .

ساخت کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتال معروف شخصیت کاری شماست در واقع با داشتن کارت ویزیت دیجیتال ، کارت ویزیت شما دیگر گم نخواهد شد .

با این گونه کارتها علاوه بر ثبت برند خودتان میتوانید نامحدود کارت ویزیت ارائه دهید بدون اینکه مشتری را ببینید اسم مغازه  شما و آدرس محل کارتان برای مشتری پیامک میشود.

در کارت ویزیت دیجیتالی  ذخیره اتوماتیک شماره مشتری ،تمامی مشخصات و آدرس خود را بدون محدودیت داخل کارت ویزیت دیجیتال بنویسید و برای مشتری ارسال کنید ، با داشتن  شماره مشتری  همیشه تخفیفات محصولات جدید را به اطلاع آنها برسانید .برای ساخت کارت ویزیت دیجیتال به شرکت مراکی دیزاین مراجعه کنید و با کارشناسان در ارتباط باشید .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی سریع کارت ویزیت

ایجاد و چاپ کارت ویزیت میتواند برای کسب و کار شما بسیار موثر باشد . شما میتوانید برای چاپ کارت ویزیت از طرح های خودتان و یا از متخصص شرکت مراکی دیزاین استفاده کنید .شما همچنین میتوانید در شرکت مراکی دیزاین از متنوع ترین طرح های رنگی که تصویری از شرکت شما را نشان میدهد استفاده و با بالاترین کیفیت و با مجهزترین دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت کارت ویزیت خود را چاپ نماید .

سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای

سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی و بازار یابی موثر ، در کسب وکار های مختلف ، دارای ویژگیهای و نکاتی است که پیش از چاپ باید مورد توجه قرار گیرد .در بسیاری از موارد ممکن است نیاز به داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای باشد . این کارتهای خاص به عنوان بخشی از شروع یک کار نقش مهمی را در ایجاد اعتماد و تصور مطلوب در میان مردم دارند . این کارتها چشم نواز و جذاب که تمام اطلاعات تماس شما را در خورد جایی داده است ، میتواند مخاطبان شما را جذب خود کند . به نگهداری اطلاعات مورد نیار شما پس از جلسات کاری کمک میکند .

 

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

 

طراحی کارت ویزیت آنلاین

چاپ کارت ویزیت انلاین یکی از روشهای مقرون به صرفه میباشد . که در وقت و زمان شما صرفه جویی میشود . چاپ کارت ویزیت یک روش تبلیغاتی ارزان و ساده و نشان دهنده اهمیت کسب  و کار شما  میباشد . که به راحتی میتواند در اختیار دیگران قرار بدهید . در طراحی کارت ویزیت کیفیت ذخیره سازیِ ان بسیار مهم است . طراحی که برای کارت ویزیت انتخاب میشود در ظاهر آن بسیار تاثیر گذار است مانند کیفیت چاپ و تصویر میتواند در جذب مخاطب مهم باشد . طراحی کارت ویزیت آنلاین یکی از روش های به صرفه است که دارای یک سری ویژگیهای از قبیل : صرفه جویی در زمان ، امکان پرداخت آنلاین ، صرفه جویی در هزینه چاپ ،امکان تحویل چند ساعته  برای سفارش دهنده ،قابلیت بررسی قیمت چند چاپخانه ،محاسبه هزینه به صورت آنلاین  میباشد .

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
سفارش طراحی لوگو