تصویر پست

طراحی کارت ویزیت ارزان؛ پیش از این به مقاله ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای پرداختیم اکنون قصد داریم کارت ویزیت های ارزان را با کارت ویزیت حرفه ای مقایسه کنیم. طراحی کارت ویزیت ارزان وابسته به عوامل و نکات گوناگونی می باشد . کارت ویزیت ، کارتی است که می تواند اگر به درستی طراحی شود ، اطلاعات شما و برندتان را به بهترین شکل به مخاطبان شما ، انتقال بدهد . برای طراحی یک کارت ویزیت ، معیارهای متفاوتی وجود دارد ، متریال ، ابعاد و حتی طراحی های موجود روی کارت های ویزیت ، می توانند در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار باشد . به میزان ساده بودن و استفاده ار ابعاد کمتر و همچنین متریال با کیفیت پائین تر ، به مراتب قیمت طراحی کارت ویزیت نیز کاهش پیدا خواهد کرد . طراحی کارت ویزیت هرچه با دقت و ظرافت بیشتری طراحی شده باشد ، می تواند نتیجه بهتری را در برند شما منعکس کند . وجود یک کارت ویزیت خاص می تواند دیدگاه مخاطبان را نسبت به برند شما ، در نگاه اول کاملا تحت تاثیر قرار دهد . همچنین اگر قصد دارید از قیمت کارت ویزیت با خبر شوید  به مقاله ی قیمت طراحی کارت ویزیت سر بزنید.

چاپ کارت ویزیت فوری

"<yoastmark

امروزه بستر اینترنت شرایط را برای عموم ساده و آسان کرده است . از طریق اینترنت و با استفاده از شرایط ویژه ای که بسیاری از شرکت های طراحی از جمله مراکی در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد ، امکان سفارش آنلاین کارت ویزیت ایجاد شده است . بیشتر شرکت های طراحی در سایت های خود ، بخش هایی را محیا کرده اند که در آنان کاربران و متقاضیان کارت ویزیت به صورت سریع و فوری ، می توانند سفارش خود را ثبت کنند .

در این سایت ها ، با قرار دادن آپشن های گوناگونی از جمله ، جنس مصرفی ، تیراژ ، سایز ، وجود و یا عدم وجود روکش ، این امکان را برای کاربران فراهم می کنند ، تا با استفاده از کلیک کردن در بهترین شرایط کارت ویزیت مورد علاقه خودشان را سفارش بدهند و در حداقل زمان به آن دسترسی پیدا کنند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه سایت مراکی را دنبال کنید .

قیمت چاپ کارت ویزیت چوبی

کارت های ویزیت دارای متریال و ابعاد گوناگونی می باشند . یکی از بهترین متریالی که برای کارت های ویزیت موجود می باشد ، کارت های ویزیت از جنس چوب می باشند . این نوع از کارت های ویزیت با چوب طبیعی ساخته شده اند و دارای روکش MDF می باشند . این نوع از کارت ها معمولا دو طرفه می باشند و نوشته های روی آنان ، از طریق لیزر روی آنان انجام می شود .

استفاده از لیزر برای نوشتن از ویژگی های بسیار مهمی می باشد که سبب می شود به هیچ عنوان نوشته ها پاک نشوند و یا حد در گذر زمان ، تخریب نمی شوند . کارت های ویزیت چوبی می توانند به صورت دور گرد و یا با برش خاص و ویژه ای مطابق با سلیقه شما و در رنگ های گوناگونی قابل انجام باشد . کارت های ویزیت چوبی براساس ابعاد آن ، دارای قیمت های متفاوتی می باشند . برای اطلاع از قیمت کارت ویزیت چوبی با مراکی در ارتباط باشید .

قیمت کارت ویزیت معمولی

کارت های ویزیت براساس انتخاب شما می توانند در طرح ها و ابعاد گوناگونی قابل طراحی باشند . براساس هزینه ای که شما برای طراحی کارت ویزیت تعیین کرده اید ، این میزان طراحی می تواند قابل تغییر باشد . گاهی افراد برای شناخت بیشتر کسب و کار خود و یا حتی رزومه خود ، هزینه ای بالا در نظر گرفته و براساس آن هیچ گونه محدودیتی برای طراحان ، چه از نظر طراحی و چه از نظر متریال و ابعاد وجود نخواهد داشت . کارت های ویزیت اگر به صورت بسیار شکیل و تاثیرگذار طراحی شوند ، می توانند در لحظه اول که مخاطب با آنان روبرو می شود ، نقش برجسته ای از برند شما را در ذهن آنان شکل بدهد و این تصور برایشان بوجود می آید که صاحب برند ، تلاش و وقت بسیار زیادی در راستای شناخت و ایجاد یک رزومه ویژه برای خود انجام داده است و این می تواند ارزش برند شما را بیشتر کند .

اما در مقابل حتی اگر کارت های ویزیت با قیمتی معمولی و نسبتا ارزان هم ، به درستی طراحی شده  باشند ، می توانند تاثیر خود را داشته باشند . در واقع هنرِ طراحی با ظرافت و دقت به نکات با اهمیت از جمله مهارت های خاص یک طراح متبحر می باشد که از طریق مراکی می تواند در اختیار شما قرار بگیرد .

مرکز چاپ کارت ویزیت در تهران

همان طور که بیان شد ، شرکت های گوناگونی هم اکنون در راستای طراحی کارت ویزیت در حال فعالیت می باشند . طراحی و چاپ دو بخش مجزا در شکل گیری و آماده سازی یک کارت ویزیت می باشد که هر کدام دارای هزینه های متفاوت و جدا می باشند .

مراکی با ایده آل ترین شرایط جهت طراحی و چاپ کارت ویزیت و وجود تنوع قیمت ، می تواند شما را در طراحی و چاپ کارت بسیار مناسبی متناسب با کسب و کار شما کمک کند . جهت اطلاع از شرایط و قیمت ها با ما در ارتباط باشید .

چاپ کارت ویزیت تعداد کم

کارت های ویزیت می توانند با توجه به نیاز شما در تعداد متفاوتی چاپ بشوند . آنچه با اهمیت است ، توجه به این موضوع می باشد که هزینه طراحی و چاپ ، دو هزینه کاملا مجزا می باشند . بسته به شرایط و انتخاب شما قابل تغییر می باشند . کارت های ویزیت معرف اطلاعات مربوط به کسب و کار شما می باشند و اگر به درستی طراحی شده باشند ، این انتقال اطلاعات به بهترین شکل انجام خواهد شد و قطعا نتیجه بسیار ایده آلی جهت افزایش و رشد اقتصادی شما خواهد داشت .

شما با استفاده از سایت مراکی می توانید کارت ویزیت مورد علاقه خود را ، چه از نظر ِ طراحی ، رنگ ، متریال ، تعداد تعیین کنید و در مدت زمان کمی به آن دسترسی پیدا کنید .

چاپ کارت ویزیت آنلاین

 سایت های موجود در راستای طراحی کارت ویزیت دارای بخش های مختلفی می باشند مه در آنان با تفکیک نوع کارت ویزیت خود ، می توانید به سادگی کارت مورد علاقه خود را با توجه به ویژگی های مختلف آن ، سفارش دهید . منظور از کارت ویزیت ، کارتی است که به واسطه آن ، شما می توانید کسب و کار خود را به دیگر معرفی کنید . در انتخاب کارت ویزیت ، معیارهای گوناگون را در نظر بگیرید و تلاش بکنید مناسب ترین کارت ویزیت را براساس نوع تجارت خود انتخاب کنید .

عموما کارت های ویزیت براساس نوع تجارتی که برای آنان طراحی می شوند ، دارای طرح ها و ابعاد و حتی متریال متفاوتی می باشند . به عنوان مثال استفاده از کارت های ویزیت با متریال چوب ، دارای استحکام بالایی می باشند و نوشته های روی آنان به دلیل اینکه با لیزر روی آنان حک شده است ، پاک نمی شوند . بنابراین این نوع از کارت ها دوام بسیار بالایی خواهند داشت و رطوبت کمترین تخریب را برای آنان ایجاد خواهد کرد . ولی به طور کلی شما می توانید با استفاده از سایت مراکی کارت ویزیت مورد علاقه خود را به صورت آنلاین سفارش بدهید و اطمینان داشته باشید که متخصصان ما در این زمینه ، ماحصل ایده آلی در اختیار شما قرار خواهند داد .

قیمت کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت با توجه به متریال ، ابعاد ، تعداد و مهارت طراح  آن متفاوت می باشد . هرچه متریال استفاده شده در ساخت کارت ویزیت دارای کیفیت بالاتری باشد ، به مراتب کارت ویزیت نیز گران تر خواهد بود .

برای اطلاع از قیمت کارت ویزیت و تنوع بسیار بالای آن ، ا ما در ارتباط باشید .

کارت ویزیت خاص

کارت های ویزیت دارای ویژگی های متفاوتی می باشند ، اما آنچه در میان تمام آنان باید به اشتراک وجود داشته باشد ، یک طراحی مناسب و ایده آل می باشد . منظور از یک طراحی مناسب ، طراحی ای می باشد که به واسطه آن ، اطلاعاتِ مربوط به کسب و کار به درستی انتقال پیدا کند و اگر غیر از این باشد ، بنابراین کارت ویزیت هیچ فایده ای نخواهد داشت . کارت های ویزیت باید به طور مشترک ویژگی هایی از قبیل : اطلاعات شرکت ، شماره تماس ، آدرس و یک لوگوی خاص را دارا باشند که بتوانند برند مد نظر را به درستی معرفی کنند .

اما در ادامه برای متمایز کردن و خاص جلوه دادن به کارت ها ویزیت می توان از ایده هایی خلاقانه نیز استفاده کرد . برای مثال : استفاده از طرح های چاپی متفاوت یکی از این ویژگی ها می باشد . اکثر کارت های ویزیت دارای اشکالی مثل مربع و یا مربع می باشند ، اما استفتده از طرح هایی چوت گل ، برگ و یا از قبیل آنان می تواند موجب متمایز شدن یک کارت ویزیت باشد . برای شناخت بیشتر طرح های ویژه ای که می تواند در طراحی و چاپ کارت های ویزیت مورد استفاده قرار بگیرد ، با ما در ارتباط باشید .

 

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
طراحی قالب اینستاگرام حرفه ای