تصویر پست

طراحی لوگو حرفه ای

 می توان ادعا نمود که طراحی لوگو حرفه ای رابطه ی مستقیمی با موفقیت برند کسب و کار و جلب توجه مخاطبان آن خواهد داشت. به احتمال بسیار زیاد، برای جلب توجه مخاطبینی که برای اولین بار با برند شما ملاقات می کنند، تنها راهکارهای جذب لحظه ای اثربخش هستند. این کار تا حد بسیار زیادی از لوگوی کسب و کار شما برمی آید. جهت اطلاعات بیش تر می توانید به سایر مقالات ما از جمله طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

لوگو یک جزء مهم از هویت بصری کسب و کار است و یک لوگوی مناسب تاثیر بسیاری در معرفی کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی، تبلیغات تلویزیونی و…. دارد.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو

 طراحی تخصصی لوگو

در صورتی که طراحی  به صورت تخصصی و حرفه ای انجام شده باشد، تاثیر زیادی بر مخاطبان می گذارد و نظر آنان را به راحتی به خود جلب کند. طراحی یک لوگوی خوب و حرفه ای  کاملاً منحصر به فرد و متمایز است و تا سالیان سال پایدار باقی می ماند و جذابیت خود را از دست نمی دهد.

در صورتی که به دنبال طراحی تخصصی لوگو برای کسب و کار خود هستید، با کارشناسان تیم طراحی مراکی تماس بگیرید.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی تخصصی لوگو

 

 قیمت طراحی لوگو

هر ساله، انجمن صنفی طراحان گرافیک  تعرفه ی مشخصی را برای خدمات حرفه‌ای طراحان گرافیک منتشر می کنند. ایـن تعرفـه در جهـت حمایت از حقوق صنفـی طراحان گرافیـک تدویـن شـده اسـت.

هر چند استفاده از این تعرفه ها چندان رایج نیست چراکه قیمت های گنجانده شده در این تعرفه ها بسیار زیاد هستند. بنابراین تعیین هزینه های این خدمات معمولاً توسط خود طراحان انجام می شود.

برای استعلام قیمت طراحی لوگو و سایر خدمات گرافیکی در تیم مراکی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی لوگو حرفه ای

قیمت طراحی لوگو

 هزینه طراحی لوگو حرفه ای

هزینه طراحی لوگوی حرفه ای هیچگاه ثابت نیست و معیارها و فاکتورهای بسیاری در این مسئله تاثیرگذار است. مهم ترین عامل در تعیین هزینه طراحی ، سوابق و تجربه کاری گرافیست است. قطعا طراحان و گرافیستان معروف و متخصص، هزینه های بالاتری برای طراحی  دریافت می کنند. از طرفی دیگر میزان پیچیدگی کار طراحی و مدت زمان لازم برای طراحی، در تعیین این هزینه ها نقش موثر دارند.

طراحی لوگو حرفه ای

هزینه طراحی لوگو

 سفارش طراحی لوگو حرفه ای

اگر به دنبال سفارش طراحی لوگو حرفه ای هستید، گروه طراحی مراکی، یکی از بهترین گزینه های موجود برای انجام این کار است. طراحان مراکی جزء حرفه ای ترین طراحان لوگوی کشور هستند و سابقه ی درخشانی در طراحی چندین لوگوی موفق و معروف را در رزومه ی کاری خود دارند.

ما در تیم مراکی همواره در تلاش هستیم تا بهترین تصویر ممکن از برند شما را به نمایش بگذاریم و به درخشیدن هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کنیم.

طراحی لوگو حرفه ای

سفارش طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگو حرفه ای

آموزش طراحی لوگو حرفه ای تنها به یادگیری چند نرم افزار گرافیکی ختم نمی شود چراکه یادگیری اصول و روش های بنیادین طراحی لوگو از یادگیری نرم افزارهای طراحی به مراتب با اهمیت تر هستند. موارد ذیل از جمله اصولی هستند که می بایست قبل از طراحی مورد نظر قرار داد. این موارد شامل:

 • شناسایی کامل برند تجاری و ویژگی های آن
 • شناسایی مخاطبان برند
 • شناسایی معانی رنگ ها و نمادهای خاص جامعه ی مخاطبان برند
 • بررسی لوگوی برندهای دیگر موجود در صنعت
طراحی لوگو

آموزش طراحی لوگو

 آموزش طراحی لوگو حرفه ای رایگان

این بخش از مقاله، به آموزش طراحی لوگو حرفه ای رایگان اختصاص یافته است. برای طراحی  رایگان مراحل ذیل را دنبال کنید:

 • شناسایی و انتخاب یکی از سایت ها یا نرم افزارهای طراحی لوگوی رایگان
 • تصمیم گیری در خصوص نام برند تجاری و وارد نمودن آن در نرم افزار مربوطه
 • انتخاب نوع لوگو اعم از لوگو تصویری، لوگوتایپ، لوگو ترکیبی و …
 • انتخاب فونت مناسب
 • انتخاب طرح کلی و رنگ لوگو
 • ویرایش نهایی
طراحی لوگو حرفه ای

آموزش طراحی لوگو رایگان

 آموزش ساخت لوگو حرفه ای

امروزه نرم افزارها و سایت های غیر حرفه ای بسیاری برای ساخت لوگو طراحی شده اند که برای کاربر این امکان را فراهم می نمایند که تنها با طی نمودن چند گام ساده، لوگوی مورد نظر خود را بسازد. اما سوال اینجاست، که آیا می توان سفارش لوگوی حرفه ای یک شرکت بسیار معتبر را با این نرم افزارها طراحی و اجرا نمود؟

حقیقت آن است که این نرم افزارها دارای قابلیت های بسیار محدودی هستند و هیچ گاه یک طراح حرفه ای برای انجام کار خود از آن ها استفاده نخواهد کرد چراکه لوگوهای حرفه ای دارای طرح های کاملا اختصاصی بوده و محدودیت در طراحی برای طراح حرفه ای معنایی ندارد.

طراحان حرفه ای تیم مراکی آمادگی لازم برای آموزش ساخت لوگو حرفه ای به شما عزیزان را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تیم ما تماس بگیرید.

 

طراحی لوگو حرفه ای

لوگو حرفه ای با فتوشاپ

 طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ

برنامه ی فتوشاپ یکی از معروف ترین نرم افزارهای طراحی گرافیکی است. در واقع فتوشاپ در حکم آچار فرانسه برای کارهای گرافیکی است. به طور قطع می توان گفت که تمام کسانی که شغل آنها به نحوی با کارهای گرافیکی آمیخته است، حتما با این نرم افزار آشنایی داشته و با آن کار کرده اند.

برای طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ نیاز به آموزش های طولانی و پیچیده ای وجود ندارد و شما می توانید با شرکت در دوره های مقدماتی آموزش فتوشاپ یا دیدن کلیپ های آموزشی به این مهارت دست یابید. البته توجه به این نکته ضروری است که یادگیری اصول و قواعد کلی طراحی لوگو از یادگیری نرم افزارهای مربوطه ی آن به مراتب مهمتر و واجب تر است.

طراحی لوگو حرفه ای

قیمت طراحی و ساخت لوگو

 دانلود نرم افزار طراحی لوگو حرفه ای برای کامپیوتر

امروزه نرم افزارهای آنلاین و غیر آنلاین بسیاری برای طراحی های گرافیکی از جمله طراحی و ساخت لوگو، برای گوشی های موبایل و کامپیوترها ساخته شده اند که هریک قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. اغلب این نرم افزارها با قیمت های بسیار بالایی در خارج از ایران فروخته می شوند اما با توجه به اینکه قانون کپی رایت در ایران رعایت نمی شود، به راحتی می توان جدیدترین نسخه های این نرم افزارها را به طور رایگان دانلود و استفاده نمود. برای دانلود نرم افزار طراحی لوگو حرفه ای برای کامپیوتر، کافی است اسم نرم افزار مورد نظر خود را به زبان فارسی در گوگل جستوجو نمایید و از میان سایت های ارائه دهنده نرم افزار، نسخه ی مورد نظر نرم افزار انتخابی خود را دانلود کنید.

نرم افزارهایی که در ذیل معرفی شده اند جزء حرفه ترین نرم افزارهای طراحی و ساخت لوگو در سطح جهانی هستند. این نرم افزارها شامل:

 • نرم افزار Illustrator
 • نرم افزار Corel draw
 • نرم افزار Photoshop
 • نرم افزار Affinity Designer
 • نرم افزار jeta

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب