تصویر پست

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده اند، طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب است. لوگو ها می توانند در دسته بندی های متفاوت مثل طراحی لوگو اسم ، طراحی لوگو نماد ، طراحی لوگو تصویر و… باشد. برای دریافت راهکارهای مناسب به منظور طراحی لوگو با فیمت مناسب در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. همچنین جهت اطلاعات کامل تر می توانید به مقاله ی قیمت طراحی لوگوی حرفه ای مراجعه کنید. همچنین جهت اطلاعات بیش تر در حوزه های دیگر طراحی می توانید به سایر مقالات مراکی از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای  یا طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

در دنیای امروز که تنوع محصولات افزایش یافته و به تبع آن قدرت چانه زنی مشت ری چندین برابر شده است، توجه به تمایزات و علی الخصوص تمایزات بصری، از جمله ضروریات هر سازمان است. در این میان توجه به عناصر و عوامل هویت بصری کسب و کار برای دستیابی به تمایزات و غلبه بر رقبا بسیار راهگشا خواهد بود. از میان تمام عناصر سازنده ی هویت بصری، لوگو مهمترین جزء هویت بصری به شمار می رود چراکه عامل اصلی تمایز و هویت بخشی به کسب و کار و برندهای مختلف در نگاه مشتری هویت است.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 طراحی لوگو حرفه ای ارزان

به طور کلی، هزینه طراحی لوگو به عوامل مختلفی همچون پیچیدگی طرح، میزان اختصاصی بودن، مدت زمان طراحی، فاصله زمانی تحویل تا سفارش و … بستگی دارد. به طور کلی هرچه طراحی لوگو حرفه ای تر و اختصاصی تر می شود، قیمت تمام شده ی آن افزایش می یابد. بنابراین اگر به دنبال طراحی لوگو حرفه ای ارزان هستید ابتدا باید چندین شرکتی طراحی لوگو را در نظر گرفته و کیفیت و قیمت های طراحی آن ها را مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 قیمت طراحی لوگو برای اینستاگرام

اغلب افرادی که در اینستاگرام مشغول فعالیت های تجاری هستند از تصویر لوگوی خود به عنوان تصویر پروفایل اینستاگرام استفاده کمی کنند بنابراین نوع طراحی لوگوی در این شرایط بسیار حاپز اهمیت است. چراکه افراد در اولین برخورد خود با پیج اینستاگرامی کسب و کار با لوگوی آن مواجه می شوند و لوگو معرف هویت کسب و کار است.

هرچند که قیمت طراحی لوگو برای اینستاگرام یک عامل مهم در انتخاب نوع و شرکت طراح به شمار می رود و مسلماً طراحان حرفه ای دستمزدهای بالاتری دارند اما در عوض، لوگویی به شما ارائه می دهند تا سالیان سال پایدار بوده و هم چنان منحصر به فرد و خاص باقی می ماند.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 گرفتن سفارش طراحی لوگو

برای سفارش طراحی لوگو باید به دنبال طراحان کارآزموده و مجرب باشید چراکه در طراحی لوگو تنها با طراحی یک نشان بصری برای شرکت خود مواجه نیستید بلکه شما رد حال نمایش هویت شرکت خود به مخاطبانتان هستید.

تیم طراحی مراکی، تیمی متشکل از جوانان خلاق و با پشتکار است که در تمامی حوزه های گرافیکی از جمله طراحی هویت بصری، ست اداری، طراحی بسته بندی، قالب اینستاگرام و.. فعالیت داشته و آمادگی گرفتن سفارش طراحی لوگو و هر نوع کار گرافیکی دیگری را دارند. آماده سازی سفارشات در تیم مراکی، در کمترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.

برای دریافت مشاوره و سفارش طراحی لوگوی خود، با شماره تلفن های موجود در سایت مراکی تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 سفارش لوگو حرفه ای

اگر به دنبال سفارش لوگو حرفه ای برای کسب و کار خود هستید، بدانید مهمترین کار پیش روی شما پیدا کردن یک طراح حرفه ای و با سابقه است. البته این را در نظر داشته باشید که خروجی اغلب کارهای هنری و گرافیکی، وابستگی زیادی به سلیقه شخصی طراح دارد و ممکن است که با وجود سابقه و تجربه بلند مدت طراح، نمونه های کاری وی مطابق با سلیقه ی شما نباشد. بنابراین حتماً پیش از عقد قرارداد و سفارش کار، به نمونه های کاری طراحان توجه کنید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 لیست قیمت لوگو

قیمت طراحی لوگو به عوامل مختلفی از جمله سوابق و تجربه طراح و کیفیت طراحی وابسته است. به طور کلی قیمت طراحی لوگو در بازارهای جهانی بین 300 تا 1300 دلار است. اما هزینه طراحی لوگو در ایران از چند ده هزار تومان (برای لوگوهای بسیار ساده) تا چند ده میلیون تومان (برای برندهای معتبر و خاص) می باشد.

برای دریافت لیست قیمت لوگو با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

قیمت طراحی لوگو حرفه ای

قیمت طراحی لوگوی حرفه ای و معمولی بسیار متفاوت است. با توجه به این که تمام جزئیات یک لوگوی حرفه ای اعم از رنگ، طرح، تایپوگرافی و … منحصر به فرد و خاص است و طرح کاملاً اختصاصی است، نیازمند دقت و زمان بیشتری برای طراحی می باشد. اغلب شرکت ها و برندهای معتبر به دنبال طراحی برند حرفه ای هستند چراکه لوگوی این شرکت ها معرف هویت آن هاست و بایستی تا سالیان سال پایدار و منحصر به فرد باقی بماند. چنانچه به دنبال یک طراح حرفه ای برای سفارش لوگوی برند تجاری خود هستید، کار خود را به تیم طراحان حرفه ای مراکی بسپارید. برای دریافت مشاوره در زمینه طراحی لوگو و استعلام قیمت ها، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 قیمت طراحی لوگو ساده

لوگوهای ساده معمولاً به لوگوهایی گفته می شوند که از لحاظ زمان و وقت طراحی، چندان وقت گیر نبوده و طرح های غیر پیچیده و ساده ای دارند. اغلب کسب و کارهای نوپایی که وسعت فراگیری آنها محدود است، به دنبال طراحی لوگوهای ساده و ارزان قیمت هستند. هزینه طراحی لوگوهای ساده معمولاً مبالغ بسیار ناچیزی است اما تجربه ی طراح و ویژگی های مورد نظر مشتری در تعیین قیمت نهایی تمام شده بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

برای استعلام قیمت طراحی لوگوی ساده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 قیمت طراحی لوگو تایپوگرافی

منظور از لوگوتایپوگرافی، استفاده از حروف و کلمات در ساخت لوگوی تجاری است. در این شکل از طراحی لوگو، حروف به اشکا خاصی نوشته می شوند یا با شیوه های خاصی در کنار هم چیده می شوند. استفاده از اشکال بصری و هندسی در این نوع طراحی مرسوم نبوده و تنها ممکن از این طرح ها به عنوان یک جزء مکمل یا زینتی در لوگوتایپوگرافی  استفاده شود.

معمولاً از این شیوه طراحی لوگو برای نمایش کامل نام برند شرکتها یا اصطلاح اختصاری آن ها استفاده می شود و هرچه نام برند کوتاه تر باشد، نتیجه کار مناسب تر خواهد بود.

برای اطلاع بیشتر از قیمت طراحی لوگوتایپوگرافی با مشاوران تیم مراکی در تماس باشید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 

 قیمت طراحی لوگو آرم و نشانه

بسیاری از کسب کارهایی که به تازگی آغاز به کار نموده اند، به دنبال یافتن قیمت طراحی لوگو، آرم و نشانه هستند و در طی جستوجوهای خود با ارقام و آمارهای مختلفی مواجه می شوند. اما به راستی دلیل اصلی این تفاوت ها چیست؟ دلیل اصلی این تفاوت ها تجربه و سابقه ی طراح و شرایط کسب و کار مشتری است. برخی از مشتریان، کسب و کارهای مهم و ارزشمندی دارند و نوع طراحی لوگوی تجاری برای آنان بسیار مهم است و به همین جهت حاضر به پرداخت هزینه های طراحی لوگوی حرفه ای هستند اما برخی دیگر از مشتریان، کسب و کارهای کوچکی دارند و به دنبال یک لوگوی ساده و ارزان قیمت هستند.

از طرفی هرچه تجربه و سابقه کاری طراح بیشتر باشد، هزینه ی طراحی افزایش خواهد یافت.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 

 قیمت طراحی لوگو اختصاصی

هرچه طراحی لوگو به صورت اختصاصی تر و حرفه ای تری انجام شود، هزینه های طراحی افزایش می یابد. به دلیل حساسیت بالایی که در طراحی لوگوهای حرفه ای وجود دارد و سایر عواملی همچون زمانبر بودن کار طراحی و استلزامی که در انتخاب رنگ و طرح های منحصر به فرد در این مقوله وجود دارد، هزینه های طراحی لوگوهای حرفه ای و اختصاصی بسیار بالاتر لوگوهای ساده و غیرحرفه ای هستند. جهت اطلاع از قیمت طراحی لوگو اختصاصی با کارشناسان تیم مراکی تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 شرکت طراحی لوگو 

مراکی یعنی انجام دادن کارها با عشق و تمام وجود. شرکت طراحی لوگو مراکی از سال۹۶ و دقیقاً با همین شعار، آغاز به کار نموده و روز به روز تیم خود را کامل تر و حرفه ای تر نموده است. طراحان مراکی دیزاین به شما کمک می کنند تا برند خود را به بهترین شکل ممکن به دیگران معرفی کنید و با داشتن یک هویت بصری حرفه ای، در میان رقبا متمایز ظاهر شوید.

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب

 طراحی لوگو رایگان

امروزه نرم افزارهای تحت وب بسیاری برای طراحی لوگوی وجود دارد که امکان ساخت لوگوی رایگان را فراهم می نمایند. برای طراحی لوگو در این نرم افزارها، نیازی به دانش طراحی لوگو و آشنایی تخصصی با نرم افزار مربوطه نیست بلکه تنها با وارد کردن نام برند تجاری کسب و کار و با گذراندن چندین گام ساده، می توان یک لوگوی رایگان و دلخواه ساخت. این نرم افزارها اغلب دارای قابلیت هایی از قبیل تنظیم رنگ، فونت، حاشیه، نشان تصویری و … نیز می باشند.

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
پکیج هویت بصری