تصویر پست

 طراحی لوگو اسم

در میان انواع واقسام گوناگون لوگو، گونه ای وجود دارد که در ایران به لوگوی اسم معروف است. طراحی لوگو اسم یا همان تایپوگرافی به معنای ساخت لوگو با طراحی خاص اسم برند است. این سبک از طراحی لوگو سال هاست که در ایران رواج داشته و جز سبک های پرطرفدار به شمار می آید. برای کسب اطلاع از جزئیات طراحی لوگو اسم و تعرفه های آن، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید همچنین جهت اطلاع از قیمت ها می توانید به مقاله ی قیمت طراحی لوگو حرفه ای با قیمت مناسب مراجعه کنید. همچنین جهت اطلاعات بیش تر در حوزه های دیگر طراحی می توانید به سایر مقالات مراکی از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای یا طراحی کارت ویزیت ارزان مراجعه کنید.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

سفارش طراحی لوگو اسم

لوگوها، تصاویری اجمالی و پر مفهوم از یک مجموعه کسب و کار هستند و کاربرد اصلی آنان ایجاد تمایز در میان برندهای مختلف است. لوگوها دارای انواع مختلفی هستند که از جمله ی آن ها می توان به لوگوی تصویری، لوگوی اسم، لوگوی ترکیبی، لوگوی نشانه و مونوگرام ها اشاره نمود. طراحان با در نظر داشتن شرایط کسب و کار و میزان اهمیت و تاثیرگذاری آن و همچنین با توجه به سلیقه و خواست مشتریان خود، به انتخاب یکی از شیوه های طراحی می پردازند. شاید بتوان ادعا نمود که یکی از پر طرفدارترین انواع لوگو در ایران، لوگوی اسم است. بسیاری از شرکت ها دوست دارند که لوگویی با نام تجاری خود داشته باشند و به طوریکه سبک نوشتاری خاص و منحصر به فرد آن موجب جذب مشتریان گردیده و نام برند در ذهن آنان باقی بماند.

برای سفارش، میتوانید با کارشناسان مجرب گروه مراکی دیزاین تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

 

طراحی لوگو حرفه ای اسم

طراحی لوگو یکی از بخش های تخصصی و بسیار مهم رشته گرافیگ به شمار می رود. به طور کلی در اغلب پروژه ها ، مشتری ایده ی خاصی در خصوص نحوه ی طراحی ندارد و یا طرح پیشنهادی وی متناسب با شرایط کسب و کار نیست. بنابراین مسئولیت زیادی برای  طراحی درست و اصولی یک لوگوی حرفه ای بر عهده ی طراح است.

امروزه بسیاری از طراحان، سبک لوگوی اسم را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. مزیت عمده ی طراحی لوگو حرفه ای اسم، نقش بستن نام برند در ذهن مخاطب است و این امر یکی از اهداف بزرگ هر کسب و کار است. ماندگاری نام برند در ذهن مخاطب گاهی چنان حائز اهمیت است که علاوه بر لوگوی اسم، از اشعار ریتمیک در تبلیغات رسانه ای کمک گرفته می شود.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

سایت طراحی لوگو اسم

امروزه سایت های بسیاری به ارائه خدمات طراحی لوگو می پردازند. برخی از این سایت ها، بر نوع خاصی از طراحی  متمرکز هستند و به صورت تخصصی تر به انجام آن می پردازند.

امروزه اغلب شرکت های کوچک و بزرگ به دنبال سایت طراحی لوگو اسم حرفه ای هستند. هرچند که در حال حاضر هزاران سایت مختلف به ارائه این خدمات  می پردازند اما مسئله اینجاست که تفاوت های بسیاری در نوع طراحی طراحان مختلف وجود دارد. از منظر عمومی، تجربه و سابقه کار، دو عامل اصلی متمایز کننده ی طراحان از یکدیگر است.

اگر شما هم به دنبال طراحان مجرب و حرفه ای برای طراحی لوگوی برند خود هستید، به سایت مراکی دیزاین سر بزنید و از دیدن نمونه ی لوگوهای طراحی شده توسط طراحان کار آزموده ی این گروه لذت ببرید.

برای ثبت سفارش طراحی لوگو و استعلام قیمت ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

 

طراحی تخصصی لوگو اسم

برای جلب توجه و جذب یک مشتری در اولین دیدار، زمان بسیار محدودی پیش روی شما وجود دارد. بنابراین ابزار مورد استفاده در این شرایط باید بسیار قدرتمند باشد. لوگو یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که تا کنون برای جلب نظر اولیه مشتریان شناخته شده است. بنابراین هرچه طراحی لوگو حرفه ای تر و تخصصی تر انجام شود، تاثیر گذاری آن افزایش خواهد یافت چراکه یک لوگوی حرفه ای دیگر یک نماد ساده برای معرفی کسب و کار نیست بلکه عامل تمایز و برگ برنده ی کسب و کار است.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

 

کانال طراحی لوگو اسم

امروزه شیوه های مختلفی برای آشنایی با طراحان لوگو و بررسی نمونه کارهای آنان وجود دارد. سایت ها، صفحات اینستاگرامی و فیس بوکی، کانال های تلگرامی و واتساپی، مراکز حضوری خدمات گرافیکی و … همگی بخش اندکی از راه های آشنایی و دسترسی  به طراحان لوگو هستند.

یکی از ساده ترین راه های دسترسی به طراحان گرافیک، عضویت در کانال های گرافیکی برنامه های اجتماعی است. بدین ترتیب امکان بررسی نمونه کارهای گذشته گرافیست، تعرفه ها، مدت زمان سفارش تا تحویل و بسیاری از مسائل دیگر به سادگی قابل انجام خواهد بود.

برای دسترسی به کانال طراحی لوگو اسم و سایر انواع لوگو، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی فرمایند.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

قیمت طراحی لوگو اسم

قیمت طراحی لوگو  همچون طراحی سایر انواع لوگو، تعرفه مشخص و ثابتی ندارد. با وجود اینکه هر ساله، نرخ های ثابت و مشخصی برای انجام امور گرافیکی توسط انجمن طراحان گرافیکی ( در حمایت از طراحان و گرافیستان) مشخص و تعیین می گردد، اما در عمل، نرخ گذاری بر این اساس انجام نمی شود.

امروزه، عوامل تعیین کننده در تعیین تعرفه طراحی لوگو معمولا شامل سابقه کاری طراح، میزان تخصصی بودن طراحی، مدت زمان لازم برای طراحی و … هستند.

برای استعلام تعرفه های طراحی لوگو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

نمونه لوگو اسم

تایپوگرافی ، به گونه ای از انواع لوگو اطلاق می گردد که در آن، نام برند با شکل و شمایل خاص، طراحی می شود. در لوگوی اسم ویژگی بصری حروف تقویت شده و نوشتار به وجه تصویری نزدیک می شود. از جمله تکنیک هایی که موجب تمایز در طراحی نوشتاری لوگوی اسم می گردد می توان به فواصل مختلف بین حروف، شکل نوشتاری مختلف، فضای خالی اطراف آن‌‌ها و … اشاره نمود.

تصویر ذیل یک نمونه از همین زمینه است.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

 

آموزش طراحی لوگو اسم

طراحی لوگو همچون سایر هنرهای گرافیکی، علاوه بر ذوق و سلیقه شخصی نیازمند برخی آموزش های تخصصی و حرفه ای است. امروزه روش های بسیاری برای آموزش طراحی  وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به کلاس های مجازی آنلاین، فیلم ها و بسته های آموزشی، کلاس های حضوری، تحصیلات آکادمیک و … اشاره نمود.

برای اطلاع از شرایط کلاس های آموزش طراحی لوگو اسم با کارشناسان مراکی دیزاین تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو اسم

آموزش ساخت لوگو

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
طراحی لوگو پزشکی