طراحی ست اداری حرفه ای ، در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های یک ست اداری حرفه ای ، اهمیت آن و رنج قیمت ست اداری بپردازیم. همچنین جهت اطلاع از دیگر حوزه ها از جمله طراحی کارت ویزیت حرفه ای یا طراحی کارت ویزیت ارزان ، می توانید با سایر مقالات مراکی دیزاین همراه باشید.

طراحی ست اداری

ست اداری در واقع مهم ترین مجموعه ی مکاتبات اداری شرکت ها می باشد. با داشتن یک ست اداری زیبا ، هویت برند شما حرفه ای تر به دیگران معرفی می شود.

ست اداری شامل چیست

ست اداری مجموعه ای از اوراق می باشد که مکاتبات اداری توسط آن ها انجام می شود. ست های اداری توسط طراح گرافیک و با رنگ مخصوص سازمان طراحی می شوند.

شامل موارد زیر می باشد:

  • پاکت اداری
  • قولدر یا پوشه
  • کاغذ یادداشت
  • پاکت
  • سربرگ  A4 و A5
  • پاکت A4  و A5
  • همچنین موارد دیگری که بستگی به سیاست های تبلیغاتی آن شرکت دارد مانند خودکار ، لیوان ، تقویم و…

چرا به ست اداری نیاز داریم

ست اداری با طراحی و رنگ بندی مناسب با رنگ سازمانی کمک می کند تا هویت برند یا سازمان بهتر در ذهن مخاطب باقی بماند. در واقع ست های اداری یکی از مهم ترین عناصر برندینگ شرکت ها به شمار می آیند. به کمک داشتن ست اداری از کپی برداری یا ارسال نامه و مکاتبات بدون وجود اسم و مشخصات شرکت شما جلوگیری می شود.

از دیگر نکات قابل توجه ست اداری ، ماندگاری برند در ذهن مخاطبین می باشد. در بسیاری از اوقات ممکن است افراد نام شمارا به خاطر نیاورند اما یک طراحی خلاقانه و منحصر به فرد شما را در ذهن آن ها ماندگار می سازد.

نکات ضروری هنگام طراحی ست اداری

به دلیل اهمیت ست های اداری بهتر است برخی نکات پیش از طراحی رعایت شوند.

درج لوگو: ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید لوگو روی ست اداری درج شود یا خیر، لوگوها نماد رسمی سازمان هستند بنابراین اگر لوگو یا نشان دارید بهتر است از آن در طراحی استفاده کنید.

توجه به رنگ ست اداری: نکته ی قابل توجه دیگر توجه به رنگ ست اداری می باشد ، می توانید رنگ ست اداری را متناسب با دیزاین مجموعه انتخاب کنید همچنین اگر رنگ مشخصی ندارید یک رنگ ثابت که به هدف مجموعه نزدیک تر است در نظر بگیرید.

استفاده از فونت مناسب:فونت ها تاثیر بسیاری در سبک طراحی دارند بنابراین توجه به نوع فونت استفاده شده در ست اداری بسیار مهم است. بهتر است برای هر حوزه ای از فونت های متناسب استفاده شود.

سبک طراحی: معمولا در طراحی ست اداری از طرح های بسیار شلوغ و متنوع استفاده نمی شود. فراموش نکنید که زیبایی در سادگی است. اگر سبک لوگو یا ترکیب رنگی شما شلوغ است سعی کنید در طراحی از رنگ های نزدیک به هم و طرح های یکپارچه استفاده کنید. فراموش نکنید که هویت ست اداری رسمی است بنابراین نوع طراحی آن باید نشان دهنده ی هویت کاری شما باشد.

ثبت اطلاعات شرکتی: از آن جایی که مهم ترین نقش ست اداری جلوگیری از کپی برداری نامه ها و نوشته های سازمان هاست ، بهتر است اطلاعاتی مانند: آدرس شرکت ، آدرس سایت ، شماره ی تماس ، آدرس شبکه های اجتماعی و… روی ست های اداری درج شود.

قیمت طراحی ست اداری حرفه ای

اگر قصد داشتن یک ست اداری حرفه ای و زیبا را دارید پیشنهاد می کنیم از طراحان مراکی کمک بگیرید ، مراکی با داشتن سابقه ی چند ساله در زمینه ی طراحی برند و مارکتینگ ، سعی دارد معقول ترین هزینه را نسبت به قیمت های نجومی و دور از ذهن بازار ارایه دهد. جهت مشاهده ی نمونه کار های مراکی می توانید از طریق لینک درج شده در سایت اقدام کنید. همچنین جهت مشاوره ی رایگان با مشاورین مراکی در تماس باشید.

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
طراحی کارت ویزیت رایگان