تصویر پست

یک کارت ویزیت خوب ممکن است موفقیت شما را تضمین نکند، اما قطعا می تواند کمک کنده باشد!  بهترین کارت ویزیت می تواند در نگاه اول تاثیر مثبتی روی فرد بگذارد.  در این مقال به چند نمونه از خلاقانه ترین کارت ویزیت های موجود در جهان می پردازیم. شما میتوانید با الهام از هر یک از این کارت ها شروع به طراحی کارت ویزیت دلخواه خود کنید.

کارت ویزیت برند فروشنده انواع پنیر:

خلاقانه ترین کارت ویزیت

این کارت از الومینیوم سبک ساخته شده است. برای همین می تواند در مواقع ضروری مورد استفاده برای رنده پنیر یا انواع مواد غذایی نسبتا نرم استفاده شود. توجه به کاربردی بودن یک طرح میتواند کارت ویزیت برند شمارا به لول های بالاتر ببرد.

کارت ویزیت یک وکیل طلاق:

کارت های ویزیت خلاقانه

خلاقیت در کارت ویزیت

خلاقیت در این طرح یکی از بهترین متد های طراحی بصری هست. توجه به این که به عنوان یک وکیل طلاق، هر دو طرف اطلاعات شمارا داشته باشند تا بتوانند شمارا در مراحل طلاق به عنوان وکیل خود اعلام کنند.

کارت باشگاه ها و مربی ها:

کارت های ویزیت خلاقانه

نکته در طراحی این کارت کاملا گویا و قابل دیدن برای هر فرد است که همین به یکی از خاص ترین کارت های ویزیت تبدیلش می کند.

کارت مطب دندان پزشکی:

کارت های ویزیت خلاقانه

نکته مهم در طراحی این کارت توجه به اندازه ها و جایگیری درست هر یک از عناصر موجود در کارت هست.

کارت باشگاه تنیس:

خلاقانه کارت ویزیت

یکی دیگر از نمونه طراحی هایی که بسیار گویا و واضح بیزینس خود را نشان میدهند که هم برای مخاطب راحت تر است و هم جذاب تر.

نکته:

برای داشتن طراحی های خلاقانه و البته دلنشین باید توجه داشته باشید که زیادروی نیز خوب نیست. اگر طراحی یک کارت باعث از بین رفتن هدف اصلی یعنی معرفی برند شما شود، کارایی اصلی خود را از دست داده است. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است با یک تیم با تجربه و البته خلاق کار کنید.

اگر به فکر ساخت یک برند به یادماندی و مداوم هستید، پیشنهاد ما این است که وقت زیادی برای طراحی جلوه های بصری آن و همچنین شخصیت برند خود بگذارید. تغییر ذهن مشتریان پس از برخود اول با برند شما ممکن است سخت و در برخی مواقع غیر ممکن باشد.  برای همین تیم طراحی و دیجیتال مارکتینگ ما اینجاست تا شما بتوانید اولین قدم های مهم و حیاطی را در ساختن برند خود به صورت اصولی و بدون مشکل بردارید.

تیم طراحی ما با سابقه جندین ساله در بازار طراحی، می تواند بهترین انتخاب با کم ترین هزینه برای شروع این راه سخت و دشوار ولی دل انگیز ساخت یک برند باشد.

برای دیدن نمونه کار های بیشتر ما به ادرس اینستاگراممون در @merakidexign.ir سر بزنید.

 

 

 

 

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
شخصیت برند و اهمیت آن در بازار های جهان