تصویر پست

در چند دهه گذشته به ویژه از زمان ورود اینترنت به خاته ها، اهمیت طراحی های بصری برای جلب توجه مشتریان و متمایز سازی برند ها از هم رونق بسیاری گرفته است. هر برندی برای شخصیت سازی برند خوود شروع به ساخت لوگو اختصاصی، رنگ مخصوص به برندو همچنین طراحی لوازم اداری مانند کارت ویزیت و برگه های قرار دادی با سربرگ های مخصوص کرده است.

در این مقاله ما به شما نشان میدهیم که این توجه به جزییات چقدر در بهتر شدن یک برند و به یادماندی شدن آن در ذهن مردم کمک کرده است.

اهمیت توجه به طراحی:

اهمیت به طراحی در سربرگ های اداری

همان طور که در پاراگراف قبل ذکر کردیم، اهمیت طراحی و توجه به آن توانسته خیلی از برند هارو از رقیب های خود جدا و وارد ذهن های مردم کند.

برای مثال برند آمازون با استفاده از یک رنگ نارنجی  ( که به شدت شبیه رنگ بسته های پستی هست.) توانسته مقدار اعتماد و آرامش رو برای مشتری در همون لحظه اول در لوگوی خود بازتاب کند. همچنین استفاده از این رنگ در هرجای شهر باعث تداعی شدن این احساس و یادآوری این برند در ذهن مشتریان خود هست.

سربرگ های اداری و تغییرات ان ها در طول زمان:

سربرگ های اداری

در سال های گذشته همگی شاهد تغییرات در سیستم های اداری شرکت ها به خصوص شرکت های خصوصی و استارتاپ ها بوده ایم. این شرکت ها با به دنبال گرفتن راه شرکت های خارجی موفق و استفاده از قانون های مدرن در دفتر کار باعث راحت تر شدن کار کارمندان خود و همچنین بالا رفتن اعتبار خود در بازار های خارجی شده اند.

یکی از این تغییرات قابل ذکر، تغییر صفحه ارایی و طراحی سربرگ های اداری از حالت نرمال و خشک به سربرگ های دارای روحیه و مطابق با شخصیت برند هست.

این سربرگ های اداری  باعث می شوند که در هر جای این کره خاکی، فرد بتواند برند شما را از برند های دیگر تفکیک و به خطر بسپارد.

 

شخصیت یک برند:

تا الان در مورد شخصیت یک برند و اهمیت بالای آن صحبت کردیم. این که یک مشتری بتواند با یک برند به صورت عمیق احساس همدردی و علاقه کند در طولانی مدت باعث افزایش مشتریان وفادار و در آخر افزایش درآمد و سودهی برند می شود. همچنین یک برند دارای شخصیت به مشتری این اطمینان خاطر را می دهد که قابل اعتماد است و خیال تبدیل به یک برند قدیمی در حوضه خود را در سر دارد.

شخصیت و جایگاه یک برند

شخصیت سازی برند ها معمولا از انتخاب رنگ مناسب تا لوگو و در نهایت بسته های اداری مناسب مانند سربرگ های اداری خاص و به یادماندی شروع می شود. همچنین داشتن یک داستان برای برند خود باعث می شود که فرد برند را صرفا یک فروشنده و یا خدمات دهنده نبیند.

کلام آخر:

برای یک برند، جداسازی خود از رقبا و متمایز کردن خود در چشم مشتری اهمیت و ارزش مقامی بالایی دارد. برای همین شغل هایی مانند طراحان گرافیک و طراحان سایت به شدت دارای درخواست بالا توسط برند ها هستند.

اگر به فکر ساخت یک برند به یادماندی و مداوم هستید پیشنهاد ما این است که وقت زیادی برای طراحی جلوه های بصری آن و همچنین شخصیت برن خ.د بگذارید. تغییر ذهن مشتریان پس از برخود اول با برند شما ممکن است سخت و در برخی مواقع غیر ممکن است. برای همین تیم طراحی ما اینجاست تا شما بتوانید اولین قدم های مهم و حیاطی را در ساختن برند خود به صورت اصولی و بدون مشکل بردارید.

تیم طراحی ما با سابقه جندین ساله در بازار طراحی، می تواند بهترین انتخاب باذبکم ترین هزینه برای شروع این راه سخت و دشوار ولی دل انگیز ساخت یک برند باشد.

برای دیدن نمونه کار های بیشتر ما به ادرس اینستاگراممون در @merakidexign.ir سر بزنید.

 

امتیاز کاربران
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بـعـدی
طراحی ست اداری در تهران